به سایت ما خوش آمدید . امیدوارم لحظات خوشی را درسایت ما سپری نمایید .

خوش آمدید

این توضیحات و عنوان از ویرایش قالب ، قابل تغییر است.

مکان تبلیغات شما

امکانات وب

پر مخاطب ها

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

   

   شرایط اخذ اقامت از طریق گلدن ویزای یونان چگونه است؟

  ویزای طلایی یونان یک برنامه اقامت از طریق سرمایه گذاری است که به شهروندان غیر اتحادیه اروپا اجازه می دهد اقامت یونان را از طریق سرمایه گذاری در املاک یونان یا دارایی های دیگر دریافت کنند.

  برنامه اقامت طلایی یونان در سال 2013 راه اندازی شد و یک اجازه اقامت 5 ساله است که در ازای سرمایه گذاری حداقل 250 هزار یورو در املاک یونان و یا دیگر گزینه ها اعطاء می شود. شما می توانید خانواده خود را هم در برنامه اقامت قرار دهید. ویزای طلایی یونان به شما این امکان را می دهد که در یونان زندگی کنید و بدون ویزا در سراسر منطقه شینگن سفر کنید. شما می توانید مجوز اقامت طلایی خود را در پایان هر 5 سال تمدید کنید البته مشروط بر داشتن شرایط تعیین شده توسط سفارت یونان.

  برای واجد شرایط بودن جهت اخذ ویزای طلایی یونان، باید شرایط زیر را داشته باشید:

  •  شهروند کشورهای اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا و سوئیس نباشید.
  •  حداقل 18 سال سن داشته باشید.
  • سابقه کیفری نداشته باشید.
  • متقاضی و خانواده او دارای بیمه درمانی مناسب با پوشش کامل باشند.
  • اقدام به سرمایه گذاری در یونان، انواع مختلفی از سرمایه گذاری وجود دارد که شما را واجد شرایط دریافت مجوز اقامت طلایی یونان می کند. اینها شامل سرمایه گذاری در املاک و اوراق قرضه دولتی است از جمله:
  • سرمایه گذاری املاک و مستغلات

  حداقل 250 هزار یورو برای خرید ملک در یونان به جز در شهرداری های آتن، تسالونیکی، میکونوس و سانتورینی و یا حداقل 500 هزار یورو برای خرید ملک در یونان حتی خرید در شهرداری های آتن، تسالونیکی، میکونوس و سانتورینی امکان پذیر می باشد.

  نکته:( توجه داشته باشید اولاً ملک باید متعلق به شما باشد و همچنان در اختیار شما باشد. ثانیاً اگر ملک را از طریق یک شخص حقوقی به دست آورده اید، باید مالک 100٪ سهام شرکت باشید.)

  امضای قراداد اجاره نامه 10 ساله، خواه برای اقامت در هتل ها یا اقامتگاه های توریستی مبله در استراحتگاه های توریستی یکپارچه  *نکته: این قرارداد باید حداقل 10 سال و حداقل 250 هزار یورو را در مبلغ اجاره پوشش دهد. همچنین قرارداد باید مستلزم پرداخت واحد اجاره بهای معادل اجاره 10 ساله ملک باشد.

   

  • سایر گزینه های سرمایه گذاری

  حداقل 400 هزار یورو سرمایه گذاری در سهام شرکت هایی که دفتر آن در یونان است یا یا سهام شرکت های سرمایه گذاری املاک و مستغلات در یونان همچنین سرمایه گذاری در اوراق قرضه دولتی یونان یا صندوق های خطرپذیر و سهام خصوصی که دفتر مرکزی آنها در یونان است.

  برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

  saheleaftab2022
  يکشنبه 14 خرداد 1402 - 19:13
  بازدید : 58
  برچسب‌ها :

  آمار سایت

  آنلاین :
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید هفته گذشته :
  بازدید ماه گذشته :
  بازدید سال گذشته :
  کل بازدید :
  تعداد کل مطالب : 176
  تعداد کل نظرات : 0

  خبرنامه